All Players


ID Name Team Pos BT PT PB
1 Thomas Nova TBR P WC FP H
4 Tater Tits TBR C/3B/2B TT BS H
5 Y.E. Wally BAL P TT WC H
10 Holden Summers BOS P 1B BS H
13 Reimer Gonzalez LAA P WC EG H
18 Jordan Peppers BOS RF/1B/3B 1B FP H
28 Barney Turbo SFG SS/CF/3B BC BS H
32 Larry Longshot BAL PH TT FP H
35 Jeffrey Nolan MIN RF/1B BP TT H
37 Artanis Jones MIA P SM BS H
39 Whitt Bass MIA 2B/SS BP NT H
46 Jackson Sanchez CIN P SF TD H
58 Atlas Quin PIT P MH TT H
59 Velvet Scarlatina MIL P 1B NT H
65 Dakota Carolina Montana SEA 1B/LF/3B EN EG H
66 Daniel Dove SEA 2B/RF/LF SF BB H
67 Leonard Boyfriend DET P 1B NT H
90 Bob Robb MTL RF/CF S EG H
91 John Johnson Jr. CHC 3B/LF/SS S BF H
112 Willoughby Hoose HOU P BC TT H
117 Harry Peritestes HOU PH/GM 1B EG H
125 Triston Uzumaki HOU CF/RF/SS BP BS H
130 Mongy Whumpus KCR P 1B TD H
133 Bud Tuggli ARI P BN NT H
134 Dart Ragusa ARI 1B/3B/C MH FP H
135 Lloyd Gross OAK SS/CF/2B BC BS H
146 Jerry Jingles LAD P BP BS H
152 Maverick Jaxon Gambler CWS 3B/1B/2B WC TT H
163 Rickey Tucker LAD PH BP FP H
164 Artie Ziff LAD P BN TT H
188 Dmitri Petrovich SEA C/3B SM SF H
191 BEST Nova MIA LF/1B/RF TT TT H
193 Limon Cristo NYY P SM NT H
203 Bradle Beamen ATL C/3B XB TT H
207 J.J. Guemes MIL PH 1B TT H
227 Cal SEA PH SM NH H
235 J.E. Wilkins NYM P S TD H
241 Jay Money ARI 1B/LF/2B HK WC H
265 Mecha Vulfzilla MIN P BP EG H
269 Joe McNicholls PIT LF/RF XB NT H
284 Hudson Hildebrandt MIL P SM TT H
287 KC Bats PHI C/1B/3B BP WC H
296 Chuck McCluster ATL P XB BS H
304 Basebally McBaseballface TOR P WC WC H
321 Richard Saks CIN P SM BS H
326 Arm N. Hammer SDP P S WC H
337 Andrew Peters SEA P BN BS H
344 Mongster Mash TOR 3B/SS/CF 1B NT H
345 Junior Longuys FA P 1B FP H
349 Kentho Birne TBR RF/1B/SS WC TT H
355 Chuck Tingle STL P BP NT H
363 Supreme Asslord MTL 3B/2B/SS 1B TD H
375 Tanner Hendrix FA P BN BS H
383 Spitz McGregor III FA P HK TT H
390 Joey McCarty MTL P TT NH H
395 S.A.R. Dinka TOR P 1B WC H
401 Iris Solstice MTL 2B/1B BP BS H
406 Catfish O'Acid MTL SS/3B BC BF H
474 Zoey Dalin DET PH SF BF H
477 Abraham Lincoln LAD 2B/SS/RF WC NT H
479 Revan Skywalker PIT 2B/SS/3B WC BS H
481 Don Chalupa BAL P BC NH H
485 Francis X. Clampazzo MIN 2B/SS/3B SM TD H
488 Juni Panda BAL 1B/3B/CF SF TT H
500 Orlando Champagne NYM 3B/LF/2B BP BS H
502 Johnnie Twofingers ATL 3B/2B 1B TT H
510 Ray Dingerz NYY LF/RF 1B FP H
517 Ryan Tyburn NYM P 1B NH H
520 Iama Human NYM P HK TT H
525 Cam'ron SDP 2B/SS 1B TD H
547 Red Arrow OAK 2B/SS BC BS H
549 Paddy O'Connor MIL SS/2B/CF BC TT H
553 Alexander Hamilton II DET SS/CF 1B BS H
560 Nap Shortsleeve Jr. SEA SS/CF/LF XB NH H
567 Tucker Doubt TBR PH SF EG H
570 Deku Matsui BAL C/1B BC BS H
596 Poop McGee NYM 3B/2B/RF XB BS H
597 Charpasm Chim CIN RF/CF XB SF H
605 Sini Alexander OAK P XB WC H
610 Francis Swagger MIL P MH BS H
614 Joe Nastasi SDP C/3B/1B WC FP H
623 Thelonius Junk SEA CF/RF/2B SF NH H
644 Rhys Wilson MTL C/3B EN TD H
646 Aaron Burr MTL P EN TT H
650 Chody Chody PHI CF/LF TT EG H
665 Bench Warmer MIA RF/1B/SS BP BS H
672 Clarinet Clarinet SDP 1B/3B BC EG H
679 Scherbie Fully-Loaded TOR CF/LF S BF H
698 Shirley Sir LAA PH BC NH H
701 Sandy Zipp MIL CF/LF/RF EN TT H
702 Jacky Wacky BAL 2B/RF S TT H
703 Emerson Austin MTL 3B/SS/1B BP BF H
708 Judge Reinhold SDP P MH TD H
713 Pang Winn TBR SS/CF XB EG H
729 Scrub Magooch CHC P WC FP H
731 Sammy Tee FA 2B/SS S NT H
740 Bartholomew J. Bottomtext MTL CF/LF SM BF H
743 Festus Ezeli ARI 2B/SS 1B BS H
746 Michael Scarn TEX CF/LF 1B BB H
755 Rake Inthelake CWS 3B/2B/CF WC BS H
758 Warren Andrews STL P HK EG H
759 Jrue Pierce FA 3B/SS/1B XB NH H
771 Lee Allen Ripley COL P BP FP H
775 LaCarpetron Dukemarriot BOS P SF TT H
786 Hunter Scott CCCXXVII LAA P S TD H
1687 Steven Seagal FA C/3B XB FP H
1699 Pork Torkleton OAK C/1B/3B SM EG H
1703 Harry McPotterson BAL P HK BF H
1718 Brusdar Gatorade MIA P 1B WC H
1719 Moby Dick MIN C/1B/CF 1B WC H
1720 Henryk Szydlowski MIL 1B/3B/C WC TT H
1723 William Lloyd Garrison ATL 1B/3B XB WC H
1725 Trevor Rose CLE SS/2B/3B BN TT H
1748 Sweet Bobby Dangles Jr LAA 3B/2B/C XB EN H
1752 Brian Talapia LAD CF/RF/LF BP WC H
1764 Ross Ewage TBR 1B/LF/3B XB TD H
1767 Ace Sputley LAA P BP BF H
1772 Johnny "Pudge" Walker KCR 1B/LF/3B MH EG H
1774 Monica M. Clinton MTL RF/CF/3B MH FP H
1776 Nicholas Fouss KCR CF/RF/SS S NH H
1778 Tommy Tightpants NYY SS/CF BP TT H
1786 Sleve McDichael CWS P WC BF H
1800 Kirby Birch COL LF/RF WC TD H
1801 Doc Dockgoose CHC C/1B BN BS H
1825 Jerry Ricecake BOS P 1B 1B H
1828 Salazar Santiago MIN P SM BS H
1830 Guidooooo OAK CF/RF/LF SM TT H
1832 Videl Valor SDP 1B/3B BN EG H
1834 Bob Kelso OAK P 1B NT H
1843 Skippy Schumaker OAK 3B/LF/1B BC EG H
1844 Ioe Torrent BOS 3B/2B BP WC H
1942 Hero Brine NYM SS/3B BP WC H
1947 Alaina Mclean SEA SS/CF/3B HK BS H
1956 vladimir putin putin FA P SM BS H
1961 Gray Goose McGillicuddy LAD P S EG H
2213 Max Jarquavius Jr. TEX 1B/3B EN NT H
2215 Jack Ryan PHI P BN WC H
2224 Penny Pupton OAK 1B/LF/CF S NT H
2225 Nickey Hallaway OAK LF/RF/C WC FP H
2245 Herb Sessions PIT P BP BS H
2256 Doc Otis KCR LF/RF 1B TT H
2259 Matt Longballo BOS P 1B BS H
2285 Josh Peterson HOU 2B/RF/C XB FP H
2325 Bembry Bad FA P MH SF H
2341 Noah Clemens SEA C/3B XB TT H
2362 Old Hoss Radbourne DET CF/RF/C BC EG H
2372 Obama But White PHI P MH TT H
2375 Richard Thumpus ARI 3B/2B BP BS H
2387 Jack Tickler FA P P BF H
2461 Pontius Inebrius PIT P BC BS H
2466 Alytral Baybi SEA P P NH H
2469 Kermit Shellb KCR P P BS H
2477 Caleb Bolden TEX P P BS H
2481 Jon Wirthermin FA P EN BS H
20 Q Kimbrel SDP CF/LF TT NH S
34 Dixon Uraz BOS RF/CF S FP S
48 Willow Briansdóttir SFG 2B/RF/SS WC FP S
71 Miroslav TOR PH BC FP S
74 Einhorn CIN P 1B FP S
76 Hank Murphy COL P BN BF S
80 Steel Pipe Simpson COL 1B/LF BP FP S
84 Henrik Omega COL 3B/SS BP FP S
103 Mason Spurs DET SS/2B/3B BC NT S
108 Chavo Delocho HOU C/1B BC BS S
116 Mattress MIA 2B/SS BC FP S
127 Petey Biennel ARI P TT BS S
128 Ethan Franklin KCR RF/CF 1B TT S
129 Hayden McCloud KCR C/3B/2B XB WC S
131 Nori Aru NYY P 1B NT S
138 Donnie Draper NYY SS/2B S TT S
149 Azathoth CWS P WC WC S
153 Damien Anderson CWS 1B/LF 1B SF S
162 Whit Merto TEX RF/CF/C BC BB S
166 Lefty Louis SFG P SF FP S
180 Demetrios Ooga MIA C/3B/RF BC FP S
182 Fish Fingers MIA P SM NH S
184 Henry Crowell MIA C/1B/3B WC EN S
190 Lane Drew MIA SS/2B/3B BC NH S
194 Joe Watson MIA CF/LF WC TD S
197 Hans Ali FA C/1B MH NH S
198 Icna Comit STL P S EN S
204 Coco Watanabe LAD C/3B/1B 1B BB S
205 Patrick Doyle STL C/3B BP TT S
210 Chris P. Bacon FA SS/3B/LF BC FP S
217 Benjamin Abenduct MIL P SM WC S
218 Thomas Beowulf SEA P SF WC S
233 Jenny Vagshot SFG P S EG S
249 Tequila Sunrise LAD LF/RF 1B EG S
252 Tara Dactyl NYM C/1B TT TD S
256 Tyrone Jennings TEX C/3B/LF WC EG S
259 Layzer Gunn NYY 2B/SS/3B XB EG S
262 Dirtbag Darrell MIA PH SM EG S
264 Skye McDowell CWS LF/1B WC WC S
266 Cam Singleton CWS RF/CF/C 1B EG S
271 Assassin Xekutioner OAK C/1B/LF XB 1B S
272 Queue Jay PHI 1B/3B/CF WC FP S
275 Richard Northstar CWS P 1B TT S
285 Joel Embiid FA P S EG S
293 Charlie Bae PHI 2B/C/RF BC BB S
301 Joe Pidgeon PHI CF/RF WC WC S
302 Jackson Takegi PHI RF/1B/2B 1B FP S
305 Dylan Green PIT PH SM FP S
329 Drew Savage SDP 2B/SS/RF BC EG S
331 Bill O'Brien SDP PH SM NH S
336 Darth Vader SEA P 1B FP S
339 Isaac Snowbender CIN C/3B/LF HK 1B S
342 River Ride FA LF/RF/1B BC NH S
361 Matt Himynamis PIT P WC FP S
373 Ed Turner MIL P BC BB S
377 Isaac Saffron CHC C/1B 1B WC S
379 Gimpy Schlempteen 32 BAL C/3B/SS 1B NH S
391 Maxelia Gray MTL P MH BS S
392 Haydn Werfer MTL PH S SF S
396 Mylo Grams TOR C/1B SM TT S
413 Superbone Threefinger CLE P WC TD S
425 Lord Azula KCR 1B/LF XB EG S
439 Karl Jernigan BAL SS/CF SM FP S
478 Bobo Bones LAD P WC WC S
487 cocl LAA CF/RF/SS BC WC S
490 Zelk Antilles CIN 3B/LF XB BF S
516 Blackbean Burrito MIN C/3B/RF MH SF S
518 Arthur Vandelay MIN P HK FP S
522 Good Doggo CHC 2B/RF XB EG S
533 Dr. Tuna Altuna FA CF/LF/RF SF FP S
540 Cockus Mclong ARI CF/RF/C BC EG S
541 Starlight MIA SS/CF BN EG S
582 Zephraim Donkus MIN RF/1B/CF S EG S
606 Homer Nocker MIN C/3B/LF BC EG S
620 Edward Duncan COL RF/CF/1B BP BS S
640 Slow Low LAD 2B/SS/C BC 1B S
647 Walter Yeller Weller PIT 3B/2B BN NH S
654 Cole Schmole PIT 3B/LF/1B BC NH S
669 Jeff Nodingerhitters PHI P SM BB S
675 Speedo Meter SEA P S TD S
683 Kris Kringle NYM LF/1B/CF 1B 1B S
696 Ayden Davis HOU 3B/SS/CF EN BS S
714 Randy Pole NYM P SF TT S
716 Kurt Anger TEX P SM TT S
719 Nikola Tefla CHC SS/CF XB FP S
723 Vinny Vega BAL CF/RF/LF SF NT S
745 WILL THE THRILL OAK PH SF EG S
770 Dottie OAK C/1B/LF SF EG S
772 Mike Fruitstand SDP P BC EG S
776 Anakin Kendrick PHI P S BS S
778 Tyler Pylon ARI CF/LF/3B 1B FP S
779 Primal Cookie SDP 2B/SS BC BS S
788 JZ CWS P SM WC S
802 B.a. Dickey ATL P S NH S
1692 Tristan Leung CIN P S SF S
1705 sarah SFG PH SM EG S
1721 Zack Mouse LAA C/3B/2B WC EG S
1729 Cali Guerensk OAK 3B/SS/2B BN WC S
1733 Bonesy McSkellington TBR CF/RF S NT S
1734 Streetlamp LeMoose HOU 2B/1B EN TD S
1736 Bob Dobby CHC P WC WC S
1759 Che Or NYY P BC WC S
1785 Elmo Seabreeze TBR 3B/LF S SF S
1792 Simba Martinez HOU LF/1B/SS S WC S
1794 Truck Month SEA RF/1B 1B NT S
1808 Cap SFG 3B/SS/1B BN WC S
1813 Freddie Huff SDP 3B/LF WC WC S
1838 Brian Taylor ATL PH WC TD S
1839 Big Smoke Anderson SFG C/3B BN BS S
1841 Nick Willis Jr. TEX P TT TT S
1946 Hornet Hives LAD SS/CF BP BS S
1951 Turnip Stonk NYY 1B/3B XB TD S
1960 Aidan Myers PIT C/3B/SS BP NH S
2206 Dirk Digglet DET P 1B WC S
2207 Fik Seiko NYY P 1B 1B S
2221 JC Nicholson CWS P WC NT S
2230 Garfield Chubbs CHC 3B/LF BP TD S
2243 Matthew Paul HOU LF/RF/1B MH NT S
2258 Sid Houn OAK P HK TD S
2275 John Smith NYM LF/RF MH TT S
2327 Pope Coswi SEA 2B/SS BC EG S
2335 MELTZ Slander PHI SS/2B BC EG S
2339 Bames Nond KCR P MH FP S
2344 Cybeast Falzar STL SS/3B 1B TD S
2345 Mazy Loron TBR P P WC S
2371 Frederick Thunderpants CHC SS/2B BP NT S
2379 Anthony Billanti BAL LF/3B 1B EG S
2398 Richard Cheese FA P P BS S
2457 Nate Duke SFG P BN BB S
2478 Mrs Dirk DET P P EG S
3 Syd Kidd KCR P BN EG B
16 Thomas Chiggins MIN CF/RF/C BP BS B
22 Snoop E. Dogg SFG 2B/SS/LF XB NT B
29 Eric Leeder BOS SS/2B SF BS B
63 Michael Ikenberry CHC PH SM BF B
73 Jack Alpha COL PH BN BB B
75 Garrett Evans COL P BC BS B
92 Dick Woolridge DET P BP BS B
109 Derek Bongiovanni HOU P BP FP B
111 Thomas Beowulf Jr. HOU P SM BS B
114 Rocco Rudnikov HOU C/3B/CF HK BF B
137 Batter Buckland KCR 2B/SS/RF S BS B
148 Chipper Dipper TEX P MH NT B
165 Geno Scaramucci LAD P BP NT B
176 Fernando Cruz PIT LF/RF/SS BP BF B
196 Big Nutty LAA P WC WC B
212 Mike Hawk CLE P BN BS B
219 Chris Orosz ATL P WC EG B
226 Phil Coulson PHI 3B/2B/LF SF EG B
238 Ben Bramly NYM PH XB EN B
255 S. Jay Cutler ARI C/1B/CF WC WC B
258 Ty Palmatier HOU P BP BS B
268 Jeff Steelflex OAK P BP EN B
270 Mason Miller TBR P SF BS B
273 Max Wasson COL P BC BB B
278 Dominus Nominus PHI LF/1B 1B BS B
282 Jayson Burdwell PHI P 1B WC B
289 Conor Sexton PHI 1B/3B/RF BP BS B
298 Jeff Dingerhitter PHI SS/CF/C HK BB B
303 Jimmy Johns TOR CF/RF/LF BC TD B
307 Garitek PIT C/1B/CF BC BS B
393 Birdman TOR SS/3B/C S NT B
394 Ryan Gastings TOR P SM EG B
411 Rabbi Chase CLE C/1B/SS BN BB B
471 Kowboy Rivers BOS P TT NT B
527 Jack Yakker FA P WC NH B
529 Kyle Mullins BAL 2B/SS/RF SF BS B
562 Rotticus Scott MIA SS/CF/2B BC BF B
583 Paulie Wag SFG RF/CF BC NH B
600 Johnny Hendrix MIL LF/RF BC BS B
622 Delta Airlines BOS CF/RF/SS 1B WC B
649 Nelson Van Halen BAL RF/CF HK TT B
651 Rusty Nails ARI P SM EG B
662 Joey Wheeler MIN 2B/SS/3B TT BS B
727 Methuselah Conzo MIA 1B/3B/CF WC WC B
752 Skinny Bear Brown Hill STL P BN BS B
777 Jaeger Ward ARI P BP NH B
814 Saitoo Syde NYY C/1B/2B TT EN B
815 Yahtzee Pinocchio BAL P BC WC B
1706 Ferret McGivins MIL C/1B/CF XB BB B
1722 James Jameson LXIX ARI CF/RF WC WC B
1724 Hannibal Bligh MTL 3B/LF BN EG B
1743 Cagney O’verpaid OAK P WC SF B
1745 Robbie Liapis TOR 1B/LF/RF BP BB B
1777 Alexander West ARI P SF TT B
1781 Dirk Leschnewski NYY CF/LF/RF BP NT B
1798 Pedro Cerrano-Spaz COL 2B/SS/LF S BS B
1799 Alternate Site BAL 2B/1B XB EG B
1809 Tex Hershey MIL LF/CF WC BS B
1811 Doc Crudelly OAK LF/1B BN NT B
1818 Tabasco Greensauce MIN P WC SF B
1842 Haloick Oasis BOS CF/LF S NT B
1953 Dan Gerzone COL P 1B BS B
1962 Basethony Balltano SFG P EN EN B
1966 Rob Pancakes FA P BC BS B
2220 Dogwood Maple KCR 2B/SS/1B XB BF B
2222 Not From Wisconsin ARI 3B/SS/LF XB BS B
2236 Sticky Mickey Mantle OAK SS/CF BP BS B
2249 Ananias Thomson KCR P MH NH B
2252 Mike Litoris BOS C/3B/LF BC BS B
2253 Phillip Mahooters BAL 1B/LF BC BB B
2260 Willians Adobestudio ARI C/1B BP TD B
2281 Edge Rocks LAD 3B/2B WC NT B
2329 Tencer Sporkelson CLE 3B/2B TT BS B
2330 Tom Wheatfall FA P SM BS B
2350 Bad Mulligan MTL C/1B 1B NH B
2354 Roidy Magoo SFG RF/CF BC BB B
2367 Dick Sledge MIL 1B/RF TT BS B
2377 Mark Spoon CHC P S FP B
2395 Bryant Gronkiewicz CLE P P WC B
2397 Kuuma Kivi MIA P P TT B
2460 Lonely Llama NYY 3B/LF WC BB B
2 Vinny Vedecci COL 1B/LF BP
6 Xavier Quinn Jr. TEX C/3B BP
14 Baba Ganoosh OAK LF/RF/3B TT
17 Haywood Jablome CIN RF/1B/C BP
24 Nate Lewis BOS C/3B/1B BC
33 Brian Zucchini MIN CF/LF/3B BC
41 Thaddeus Gomorrah CIN C/3B/2B BC
42 Viking Fishbird TEX 2B/1B 1B
45 LaPrince Frye CIN 3B/SS/CF BC
49 Austin Schwartz FA LF/RF/CF 1B
50 Blandon Brade FA LF/1B/C BP
55 Rick McLightning CIN RF/1B/3B BN
56 Ziggy Cedar FA RF/1B S
68 Erin Pickles CHC 2B/SS/C WC
72 Bubba McCali CHC RF/1B/3B XB
79 Jumbo Dick STL 1B/LF/SS BP
81 Dick McScrotington COL 2B/SS BC
82 Juan Diego De Las Rosas COL 2B/SS 1B
83 Les Dee-Ache FA 2B/SS/RF WC
87 Jesse Kilgannon FA CF/LF/SS BC
89 Gottlieb Giannopolous FA RF/1B/C EN
93 Mackin Tosh SEA LF/RF XB
97 Buck Armstrong DET 1B/3B/SS BP
99 Tyler Phoenix DET 1B/3B/SS SM
100 Merodach Baladan DET 2B/SS/LF 1B
101 Casey Nine FA 3B/SS BC
104 Morris Deratt DET LF/RF/2B BN
105 Mike Oxlittle FA CF/LF/RF BN
106 Sevag Vapor DET CF/LF/RF BC
118 Luap Renraw HOU 3B/SS/RF 1B
119 Ola Gjeilo HOU SS/2B 1B
122 Riles McGiles HOU LF/1B BP
126 Rex Kidobi HOU RF/CF/3B BC
140 Rob Patterson KCR CF/LF EN
144 Homer Pimpson CLE RF/1B/C WC
150 Pickle Rick Vaughan SDP CF/1B 1B
151 Indy Sayne KCR C/1B/3B BC
155 Nikki Falke FA 2B/1B BC
157 Nikolas Romero FA 3B/2B/LF BN
158 Sam Smith ARI 3B/LF/2B BP
159 Vigolashi Dongeroso CIN SS/CF/1B S
160 Zum Saparilla NYY SS/3B/2B 1B
161 Girth Brooks SDP LF/1B/C BN
167 Ronald Eagle Jr. LAD 2B/RF 1B
168 Bo-Horse Jackman LAD C/3B BN
169 Todd Bonzalez II NYM 1B/LF/C BN
170 Aych Imtiyaz LAD 2B/1B/SS BC
172 Chad Berry FA 3B/2B/1B WC
178 Hannah Outlaw CWS CF/RF/C BN
185 Antonin Periwinkle FA 1B/LF/C XB
186 IBO Bust ATL 2B/SS/CF 1B
187 Alex Peters MIL SS/CF/2B SM
192 Javier Tootblan MIA LF/RF/C XB
213 Jack Marnette SFG LF/RF/SS 1B
223 Kegs Mabry COL 1B/LF/SS HK
230 Mike Oxlong STL LF/RF/CF XB
236 Jeo From FA SS/CF S
246 KayLee Stewart FA LF/RF BP
247 Dr.Degratest Toevadoit FA CF/LF/RF S
257 Hingle McCringleberry CIN 1B/3B/2B EN
260 Oliver Skipp NYY 2B/RF/SS BC
290 Miguel Snow PHI 1B/3B/LF MH
291 Joey-Claire Hiveswap FA 1B/LF/2B EN
295 Jocko Jones LAD 2B/RF/CF BN
306 Foxx Dashington TBR C/3B/LF TT
308 Moose McCracken PIT C/3B/RF BC
309 Emer Bock PIT 1B/LF/RF BN
310 Jameson Poe TBR C/1B WC
313 Junior Biggins FA 3B/2B/LF 1B
314 Lance Lummox PIT SS/CF/C BN
315 Sunshine Pardue TOR LF/1B/3B S
316 Ashton Westenburg FA CF/RF BC
323 C.J. Yantzi CIN C/3B/1B SF
324 Caleb Aiken SDP C/3B/CF BC
327 Makesiondon Kelkboom TBR C/1B WC
332 Dixie Normos FA LF/RF/3B S
335 Yukino Bijin CIN CF/RF/SS WC
338 Eric Cowan TEX C/1B/CF BN
340 Picov Andropov LAD C/1B/CF XB
350 Lightning Balls STL RF/CF/3B BC
354 Jack Jackie Jackson TOR C/1B/LF MH
357 Stan Mann STL 1B/3B 1B
358 Stephen Bear FA 3B/SS/3B BN
360 Goldie Jones STL 2B/RF WC
362 Connor Morgan KCR 3B/LF BC
369 Grimm Carp STL RF/CF BP
370 Tre Nichols FA RF/1B/2B 1B
381 Cue Anon STL 3B/2B/C 1B
386 Babatunde Oladotun SEA 1B/LF/CF BP
389 Peter Peckershine TEX RF/CF/LF BC 1B
399 Jake Wexler FA 1B/3B/LF HK
400 Graham Grams TOR 2B/RF BC
402 Maddy Berg FA 2B/RF BC
405 Sven Jorgenson TOR 3B/RF BC
414 Barney Summers CLE C/3B/RF 1B
415 Joe Random CLE C/1B BP
416 Dallas Houston CWS 1B/3B BP
417 Duke McCracken CLE 1B/3B/RF BP
418 Anthony Richards MTL C/3B SM
419 Takahiro Hirasawa CLE 2B/SS SM
421 Joe Trundle CLE LF/RF BP
422 Dixie Wrecked FA CF/LF BP
452 Grigury Polinko FA LF/RF/3B BC
480 Captain Harry C Legs TOR 2B/RF/C BP
492 Wallace Grommet NYM 2B/1B TT
497 Theodora DiBiaserunner FA C/3B/CF EN
498 TJ McConnell FA CF/RF/3B MH
499 Nick Papagiorgio FA 3B/SS/2B EN
501 Fuzzy Spit HOU 3B/SS/1B XB
530 Ping Pong MIL 1B/LF/SS MH
539 Stubby Footman LAA 3B/2B BN
545 Randy Poovey LAD 1B/LF 1B
546 Cal Otter DET 1B/LF/C 1B
557 Monty Johnson STL C/3B/LF WC
559 Trevor Mouseman NYY SS/2B/RF BC
563 Fizzbear Doormat SFG 2B/SS/RF XB
564 Nate Kondylis LAA C/1B/RF XB
571 Tony Ragebringer FA 3B/LF 1B
573 Anthony Stark FA 2B/RF XB
579 Magnus Dongfest PIT SS/3B/C 1B
580 Derek Tombides CIN 2B/SS/RF EN
590 Buttington Plugsworth FA C/3B BC
599 P'quilla Porgsby MTL LF/1B/SS XB
607 Eli Sasak MIL 2B/SS/3B BP
609 Roy Hobbs MIN LF/RF/2B 1B
616 Christian Bevan FA 3B/LF/CF XB
629 J.J. Romero CIN 2B/SS/LF BN
638 Sablo Panchez NYM SS/CF SM
639 Bingo Hammersmith LAA SS/CF/RF WC
643 Max Hammersmith FA C/3B/1B MH
660 Carlos Keller FA 1B/3B 1B
661 Lincoln Lincoln FA 2B/RF/CF WC
663 Oni R1 FA SS/CF BN
671 Heechul Kim MIN 2B/SS/CF BN BB
676 Joe King FA 3B/LF/1B BP
686 Julio Escobar ATL SS/CF/2B MH
691 Arthur Dent FA 2B/RF 1B
700 Edward Freeman SDP CF/RF BC
711 Abelardo Montoya MTL LF/1B MH
715 Candy Sollazo FA CF/RF WC
717 Runner Buehler FA 3B/2B EN
720 Dick Pole ATL C/1B MH
724 Jay Peg TOR SS/CF/2B WC
726 Dirk Thrustmore SFG 3B/SS/RF XB
728 Jeremy Carolina SDP 2B/SS/LF XB
730 Kyle Bellinger CWS C/3B/2B BC
734 Kevin Harrison SFG 3B/2B/C S
741 Luther Strangelove III FA 3B/LF 1B
756 Jayson Kincaid MIN LF/1B/SS BP
762 Legend 27 BAL C/1B 1B
765 Baron Harold Willingsby NYM 2B/RF/LF WC
774 Amper Sand SDP RF/1B/C BP
780 Matt Taylor CLE CF/RF BC
781 Grand Salami STL SS/3B BP
782 Mike Hampton NYM 3B/SS/C TT
784 Red Fox FA SS/2B/LF BC
813 Tendaji Okoye BOS C/3B WC
1689 Oliver Flame FA SS/2B S
1694 Steven Wilson FA 2B/SS BC
1698 Jonny Mac PIT 3B/2B/RF S
1700 KlentakPay TheFuckingTax MTL 2B/1B/CF WC
1701 DeVon Pepper SFG SS/2B/1B BP
1704 Jeffrey Salmon FA 2B/RF/3B BC
1710 Chase Hillinger DET CF/RF/3B MH
1712 Gregory Taint FA CF/RF/2B S
1715 Dinglebop McKringleberry CWS 2B/SS 1B
1717 Corey Scooter CHC 1B/3B/CF XB
1726 Ryan Hinds FA 3B/2B BC
1728 Scott Medge FA 3B/2B TT
1732 Gang Weed LAD 3B/LF/C BC
1737 Slappy McBatty PIT 2B/1B/3B BN
1738 Leroy Hawk LAA CF/LF/RF BN
1742 David Roidtiz FA RF/1B/2B TT
1755 Joe Whomper PIT 1B/LF/CF XB
1756 Speedy Claxton LAA 2B/RF/LF S
1758 Pete Jones FA CF/RF EN
1760 Anita Shower FA 3B/LF/SS WC
1762 Shogun Of Harlem ATL 3B/LF/C WC
1763 Dermot Mulveiny TBR 2B/RF/1B BP
1768 Cam Caminiti CWS LF/1B TT
1770 Husky Pawson SFG CF/LF/SS WC
1771 Pierre to the Throne MIN CF/RF/SS BC
1773 Skippy Gustafsson SFG 1B/LF/SS WC
1779 Herderber Derperger III SDP C/3B/1B BC
1783 Boomer Magruder FA 1B/3B MH
1787 Jeremy Nakamoto FA 2B/SS/C BC
1788 Apple Watch NYY CF/LF/RF BC
1790 Almondo Albuterol LAA 1B/3B/SS TT
1797 Mike Unt DET 3B/2B SF
1802 Mantis Toboggan LAA 3B/LF/SS BP
1810 Jason Varitek COL C/3B/CF SM
1814 Mo Jungo COL C/3B XB
1815 Hubert Farnsworth TEX 3B/LF/RF XB
1816 Ray Saint Pete FA C/3B/RF 1B
1817 Babraham Thincoln ATL RF/1B/LF BP
1824 Ax Finesse DET C/3B TT
1826 Jimmy Haase LAA 1B/3B/CF BP
1827 God Carew CLE 1B/LF 1B
1829 Jack Meoff FA SS/3B 1B
1943 Oxleohl Driver ATL 2B/1B S
1949 Davoin Shower-Handel KCR CF/RF/1B BC
1952 Jethro Jethreson FA SS/CF/3B XB
1954 Matt Murphy FA C/3B/CF EN
1957 Kris Pcock FA C/3B/RF SF
1958 Reggie Stocker BOS RF/1B/LF BP
1959 Frankson Ahtra SFG 1B/LF/2B BC
1963 Pete Parker ARI SS/CF WC
1964 Jabreakit Jubawit PHI 2B/SS/C XB
1965 Dominick Vielbaum FA 1B/3B BP
1967 Hans Goober FA 1B/3B BC
1968 Ludd van Shark FA 2B/SS BN
1972 Bernie Petrol FA SS/CF BN
2076 Mo Berry FA LF/RF S
2159 Ace Acel FA 1B/LF MH
2211 Quick Bill FA CF/LF S
2212 Lucas Shapiro FA 2B/RF BC
2214 Stenson Utivich FA 3B/2B MH
2217 John Nitro FA C/3B TT
2226 Miklu Vitun FA 1B/3B S
2227 Shrek AndDonkey FA SS/3B WC
2228 Yiopki Boytivboi FA LF/RF BN
2229 King Kruul MIN RF/CF/LF TT
2231 Werewolf Mommie FA 3B/2B WC
2232 Jerry Stocker TEX LF/RF MH
2233 Johnny Diamond FA 2B/RF WC
2239 John-Rhys Ealy ATL 3B/LF/1B WC
2240 ModeratoSevere PlaquePsoriasis CLE SS/CF XB
2241 Johnny Omar HOU 2B/RF/LF WC
2242 Wonder Francoh KCR 1B/3B/LF XB
2246 Ronnie Wristclocks STL 2B/SS/1B SM
2251 Luke Skywalker SDP 1B/3B BN
2254 Julian O'Sullivan FA SS/CF TT
2255 Bubkis Fajita FA C/1B 1B
2261 Jeff Loldee TEX LF/1B S
2262 Burg McTurdBerg TBR 2B/SS SF
2264 Janky leSmush FA 2B/SS BC
2265 Alpha Chad FA 2B/SS SF
2266 London Clarke FA SS/CF BC
2267 Jordan Louis FA SS/CF XB
2269 Phokits Balfour FA P BC BS
2270 Ivan Yakenov FA SS BN BB
2271 Ricky Steele FA P BN BB
2272 Sonny Scheim FA 1B BN BB
2273 Noah Koufax FA P BN BB
2274 Macho Man MIN SS/CF/RF S
2276 Kev Biffington ARI CF/LF TT
2277 Oregano Moon MTL SS/2B S
2279 Joel Drake FA CF/RF MH
2282 Troy Pressing TOR 1B/3B BP
2283 Ajax Cole FA LF/1B S
2284 Admiral Bananagrams FA SS/3B WC
2291 Richard Avery CIN 3B/LF SF
2326 Caleb Fugate FA LF/RF S
2328 Wazz Up HOU RF/CF BN
2331 Ra Ja FA RF/1B BP
2332 Perry Platypus SEA SS/3B 1B
2333 Juran Riley ATL LF/RF XB
2334 Buck Maverick TEX 3B/SS XB
2337 Corn Barn MTL 2B/RF MH
2338 Jack Micro FA SS/2B BN
2340 Guthlac son of Romund CIN C/3B WC
2342 Egor Kucherov KCR SS/2B BC
2343 Fredrick Pabst FA SS/2B EN
2346 Pancake Blankenship FA CF/RF EN
2347 Waffles O'Laughlin CIN 2B/RF/C BC
2348 Alton Beasley FA 3B/LF WC
2349 Terry Gaskins CHC C/3B XB
2351 Owen Doar BOS 2B/SS/RF WC
2352 Warren Peace FA 2B/RF XB
2353 Theo Rodder PIT 1B/3B BC
2355 Bosephis Alexander FA 3B/LF WC
2356 Tristan Philip-guide CWS 1B/LF WC
2357 Hugh Jass FA CF/LF WC
2358 Harvey Strays FA C/3B BN
2359 Tremendous Masters ATL 1B/LF BP
2360 Don Foster FA C/1B BP
2361 Rebecca Weems FA 3B/LF BP
2363 Kilometers Man TOR SS/CF XB
2364 Speven McDinkims SDP 3B/LF/RF BC
2365 Memento Mori FA C/1B BC
2366 Briek Vermeesch ATL CF/RF XB
2368 Theodore Charmsek MIL 3B/2B 1B
2369 Guillermo Rodríguez FA 2B/RF BP
2370 Ronald (Ron) Redmers FA SS/2B BC
2373 Mike Griffey FA SS/CF EN
2374 Lionel Houser FA RF/CF XB
2376 Nate Park FA 2B/RF BC
2378 Stan Francisco FA 3B/2B BC
2380 Robben Banks BOS 2B/1B/CF WC
2381 Lou Bronco LAA 2B/RF EN
2382 Toe Jinker FA SS/3B WC
2383 Boots Malarkey MIN 1B/LF BP
2384 Kyl Saltzer BAL 3B/SS WC
2385 Randy Scrub SEA CF/LF XB
2386 Adam Page TEX 2B/RF WC
2388 Michael Pizza CWS 3B/LF/RF SF
2389 Gerald McCoy MIL C/3B BP
2390 Blanche Carbonite FA 1B/LF WC
2391 Chromosomatic Turbine FA LF/RF 1B
2392 Grice Maxim FA 1B/LF BP
2393 tanguy chan COL CF/LF XB
2394 Betardo Carrero MIL LF/RF SF
2396 Ayrton Bullseye FA CF/RF MH
2452 Large Attractive NYM CF/LF BP
2455 Malcolm Fish SFG C/1B TT
2456 Xavier Johnson BOS SS/CF/2B SM
2458 Seamore Asscrack ARI 2B/SS BC
2462 FitnessGram Pacer Test CLE CF/LF SF
2463 Tug McGroin FA C/1B WC
2464 Testiclees Vas Deferens ARI RF/1B BN
2465 Shotgun McGee FA LF BN
2467 Nota Nam III CWS LF/RF BP
2468 King Fakezi SEA 1B/3B BP
2470 Darius Fuller CHC CF/RF S
2471 Archibald Rickey FA SS/CF XB
2472 Brock Dusty OAK SS/3B SF
2474 Six Finger McMillan SEA C/1B WC
2475 Peyton Purple FA SS/CF XB
2476 Mikel Jardin ATL C/1B TT
2479 Ryan Hamilton ATL SS/3B WC
2480 Westy Hamlin Jr. FA 3B/LF BP